Roudnice nad Labem
24.823 CZK/m² • 564 m² • Huis, Roudnice nad Labem, Špindlerova třída • 14.000.000 CZK • housevip.cz
Huis, Roudnice nad Labem, Špindlerova třída
564 m² • 14.000.000 CZK
29.228 CZK/m² • 171 m² • Huisje, Roudnice nad Labem • 4.998.000 CZK • mmreality.cz
Huisje, Roudnice nad Labem
171 m² • 4.998.000 CZK
40.000 CZK/m² • 140 m² • Eengezinswoning, Roudnice nad Labem, Hochmanova • 5.600.000 CZK • rkprinc.cz
Eengezinswoning, Roudnice nad Labem, Hochmanova
140 m² • 5.600.000 CZK
46.018 CZK/m² • 282 m² • Eengezinswoning, Roudnice nad Labem, Podlusky • 12.977.000 CZK • reality-reno.cz
Eengezinswoning, Roudnice nad Labem, Podlusky
282 m² • 12.977.000 CZK
47.222 CZK/m² • 180 m² • Eengezinswoning, Roudnice nad Labem, Alšova • 8.500.000 CZK • praharnk.cz
Eengezinswoning, Roudnice nad Labem, Alšova
180 m² • 8.500.000 CZK
58.696 CZK/m² • 230 m² • Huis, Roudnice nad Labem • 13.500.000 CZK • bonoreality.cz
Huis, Roudnice nad Labem
230 m² • 13.500.000 CZK
70.536 CZK/m² • 112 m² • Huis, Roudnice nad Labem, Štěpárna • 7.900.000 CZK • remax-czech.cz
Huis, Roudnice nad Labem, Štěpárna
112 m² • 7.900.000 CZK
72.864 CZK/m² • 59 m² • Eengezinswoning, Roudnice nad Labem, Palackého • 4.299.000 CZK • realitynovak.cz
Eengezinswoning, Roudnice nad Labem, Palackého
59 m² • 4.299.000 CZK
76.000 CZK/m² • 25 m² • Huisje, Roudnice nad Labem • 1.900.000 CZK • remax-czech.cz
Huisje, Roudnice nad Labem
25 m² • 1.900.000 CZK
86.111 CZK/m² • 180 m² • Huis, Roudnice nad Labem, Tylova • 15.500.000 CZK • profinreal.cz
Huis, Roudnice nad Labem, Tylova
180 m² • 15.500.000 CZK
90.763 CZK/m² • 131 m² • Eengezinswoning, Roudnice nad Labem • 11.890.000 CZK • realityprostor.cz
Eengezinswoning, Roudnice nad Labem
131 m² • 11.890.000 CZK
94.122 CZK/m² • 131 m² • Eengezinswoning, Roudnice nad Labem • 12.330.000 CZK • realityprostor.cz
Eengezinswoning, Roudnice nad Labem
131 m² • 12.330.000 CZK
96.947 CZK/m² • 131 m² • Eengezinswoning, Roudnice nad Labem • 12.700.000 CZK • realityprostor.cz
Eengezinswoning, Roudnice nad Labem
131 m² • 12.700.000 CZK
105.303 CZK/m² • 132 m² • Eengezinswoning, Roudnice nad Labem • 13.900.000 CZK • realityprostor.cz
Eengezinswoning, Roudnice nad Labem
132 m² • 13.900.000 CZK
Úštěk
8.778 CZK/m² • 450 m² • Eengezinswoning, Úštěk, Třebín • 3.950.000 CZK • svoboda-williams.com
Eengezinswoning, Úštěk, Třebín
450 m² • 3.950.000 CZK
13.916 CZK/m² • 132 m² • Eengezinswoning, Úštěk, Julčín • 1.836.900 CZK • hanyreality.cz
Eengezinswoning, Úštěk, Julčín
132 m² • 1.836.900 CZK
36.737 CZK/m² • 95 m² • Huisje, Úštěk, Habřina, Habřinská stráň • 3.490.000 CZK • bonoreality.cz
Huisje, Úštěk, Habřina, Habřinská stráň
95 m² • 3.490.000 CZK
37.712 CZK/m² • 118 m² • Eengezinswoning, Úštěk, Lukov • 4.450.000 CZK • hanyreality.cz
Eengezinswoning, Úštěk, Lukov
118 m² • 4.450.000 CZK
41.528 CZK/m² • 72 m² • Huisje, Úštěk, Tetčiněves • 2.990.000 CZK • mmreality.cz
Huisje, Úštěk, Tetčiněves
72 m² • 2.990.000 CZK
42.000 CZK/m² • 75 m² • Huisje, Úštěk, Habřina • 3.150.000 CZK • bonoreality.cz
Huisje, Úštěk, Habřina
75 m² • 3.150.000 CZK
44.530 CZK/m² • 64 m² • Huisje, Úštěk, Habřina • 2.849.900 CZK • molikreality.cz
Huisje, Úštěk, Habřina
64 m² • 2.849.900 CZK
48.000 CZK/m² • 100 m² • Eengezinswoning, Úštěk, Lukov • 4.800.000 CZK • hanyreality.cz
Eengezinswoning, Úštěk, Lukov
100 m² • 4.800.000 CZK
Litoměřice
42.475 CZK/m² • 40 m² • Huisje, Litoměřice • 1.699.000 CZK • mmreality.cz
Huisje, Litoměřice
40 m² • 1.699.000 CZK
53.947 CZK/m² • 266 m² • Villa, Litoměřice, Předměstí, Havlíčkova • 14.350.000 CZK • jdbreality.cz
Villa, Litoměřice, Předměstí, Havlíčkova
266 m² • 14.350.000 CZK
79.960 CZK/m² • 75 m² • Eengezinswoning, Litoměřice, Pokratice, Na Výsluní • 5.997.000 CZK • reality-reno.cz
Eengezinswoning, Litoměřice, Pokratice, Na Výsluní
75 m² • 5.997.000 CZK
86.533 CZK/m² • 150 m² • Villa, Litoměřice, Předměstí, Dalimilova • 12.980.000 CZK • bonus-reality.cz
Villa, Litoměřice, Předměstí, Dalimilova
150 m² • 12.980.000 CZK
90.465 CZK/m² • 43 m² • Huisje, Litoměřice • 3.890.000 CZK • remax-czech.cz
Huisje, Litoměřice
43 m² • 3.890.000 CZK
118.125 CZK/m² • 16 m² • Huisje, Litoměřice, Pokratice • 1.890.000 CZK • remax-czech.cz
Huisje, Litoměřice, Pokratice
16 m² • 1.890.000 CZK
213 m² • Eengezinswoning, Litoměřice, Předměstí • bidli.cz
Eengezinswoning, Litoměřice, Předměstí
213 m²
Hoštka
22.160 CZK/m² • 162 m² • Eengezinswoning, Hoštka, Litoměřická • 3.590.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Hoštka, Litoměřická
162 m² • 3.590.000 CZK
31.417 CZK/m² • 120 m² • Eengezinswoning, Hoštka, Litoměřická • 3.770.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Hoštka, Litoměřická
120 m² • 3.770.000 CZK
34.592 CZK/m² • 130 m² • Eengezinswoning, Hoštka, Špitálská • 4.497.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Hoštka, Špitálská
130 m² • 4.497.000 CZK
35.000 CZK/m² • 150 m² • Eengezinswoning, Hoštka, Petra Bezruče • 5.250.000 CZK • nextreality.cz
Eengezinswoning, Hoštka, Petra Bezruče
150 m² • 5.250.000 CZK
108.219 CZK/m² • 73 m² • Eengezinswoning, Hoštka • 7.900.000 CZK • svoboda-williams.com
Eengezinswoning, Hoštka
73 m² • 7.900.000 CZK
Lovosice
42.053 CZK/m² • 190 m² • Huis, Lovosice, U Výtopny • 7.990.000 CZK • dumrealit.cz
Huis, Lovosice, U Výtopny
190 m² • 7.990.000 CZK
54.167 CZK/m² • 72 m² • Huisje, Lovosice • 3.900.000 CZK • bonoreality.cz
Huisje, Lovosice
72 m² • 3.900.000 CZK
77.103 CZK/m² • 107 m² • Eengezinswoning, Lovosice • 8.250.000 CZK • zfpreality.cz
Eengezinswoning, Lovosice
107 m² • 8.250.000 CZK
85.238 CZK/m² • 84 m² • Eengezinswoning, Lovosice, Teplická • 7.160.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Lovosice, Teplická
84 m² • 7.160.000 CZK
98.470 CZK/m² • 66 m² • Eengezinswoning, Lovosice, Lovošská • 6.499.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Lovosice, Lovošská
66 m² • 6.499.000 CZK
Třebušín
15.839 CZK/m² • 149 m² • Huis, Třebušín • 2.360.000 CZK • remax-czech.cz
Huis, Třebušín
149 m² • 2.360.000 CZK
33.250 CZK/m² • 120 m² • Huisje, Třebušín, Řepčice • 3.990.000 CZK • mmreality.cz
Huisje, Třebušín, Řepčice
120 m² • 3.990.000 CZK
33.250 CZK/m² • 120 m² • Eengezinswoning, Třebušín • 3.990.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Třebušín
120 m² • 3.990.000 CZK
37.569 CZK/m² • 181 m² • Eengezinswoning, Třebušín, Dolní Týnec • 6.800.000 CZK • bonus-reality.cz
Eengezinswoning, Třebušín, Dolní Týnec
181 m² • 6.800.000 CZK
51.481 CZK/m² • 27 m² • Huisje, Třebušín • 1.390.000 CZK • bidli.cz
Huisje, Třebušín
27 m² • 1.390.000 CZK
Žalhostice
49.545 CZK/m² • 110 m² • Eengezinswoning, Žalhostice • 5.450.000 CZK • realitywap.cz
Eengezinswoning, Žalhostice
110 m² • 5.450.000 CZK
76.154 CZK/m² • 130 m² • Eengezinswoning, Žalhostice • 9.900.000 CZK • reality-skyner.cz
Eengezinswoning, Žalhostice
130 m² • 9.900.000 CZK
88.385 CZK/m² • 130 m² • Eengezinswoning, Žalhostice • 11.490.000 CZK • reality-skyner.cz
Eengezinswoning, Žalhostice
130 m² • 11.490.000 CZK
91.538 CZK/m² • 130 m² • Eengezinswoning, Žalhostice • 11.900.000 CZK • reality-skyner.cz
Eengezinswoning, Žalhostice
130 m² • 11.900.000 CZK
120.571 CZK/m² • 35 m² • Huisje, Žalhostice • 4.220.000 CZK • mmreality.cz
Huisje, Žalhostice
35 m² • 4.220.000 CZK
Evaň
21.667 CZK/m² • 138 m² • Huisje, Evaň, Horka • 2.990.000 CZK • k-reality.cz
Huisje, Evaň, Horka
138 m² • 2.990.000 CZK
33.793 CZK/m² • 145 m² • Eengezinswoning, Evaň • 4.900.000 CZK • bidli.cz
Eengezinswoning, Evaň
145 m² • 4.900.000 CZK
39.394 CZK/m² • 66 m² • Eengezinswoning, Evaň • 2.600.000 CZK • g-plusreality.cz
Eengezinswoning, Evaň
66 m² • 2.600.000 CZK
42.143 CZK/m² • 140 m² • Eengezinswoning, Evaň • 5.900.000 CZK • bidli.cz
Eengezinswoning, Evaň
140 m² • 5.900.000 CZK
Budyně nad Ohří
19.531 CZK/m² • 64 m² • Huisje, Budyně nad Ohří • 1.250.000 CZK • mmreality.cz
Huisje, Budyně nad Ohří
64 m² • 1.250.000 CZK
34.900 CZK/m² • 100 m² • Eengezinswoning, Budyně nad Ohří • 3.490.000 CZK • bsreality.cz
Eengezinswoning, Budyně nad Ohří
100 m² • 3.490.000 CZK
81.429 CZK/m² • 49 m² • Eengezinswoning, Budyně nad Ohří • 3.990.000 CZK • jurisreal.cz
Eengezinswoning, Budyně nad Ohří
49 m² • 3.990.000 CZK
Křešice
16.889 CZK/m² • 225 m² • Eengezinswoning, Křešice, Zahořany • 3.800.000 CZK • bonoreality.cz
Eengezinswoning, Křešice, Zahořany
225 m² • 3.800.000 CZK
46.000 CZK/m² • 25 m² • Huisje, Křešice • 1.150.000 CZK • mmreality.cz
Huisje, Křešice
25 m² • 1.150.000 CZK
49.573 CZK/m² • 117 m² • Eengezinswoning, Křešice, Pražská • 5.800.000 CZK • bonus-reality.cz
Eengezinswoning, Křešice, Pražská
117 m² • 5.800.000 CZK
Štětí
13.238 CZK/m² • 105 m² • Huis, Štětí, Brocno • 1.390.000 CZK • sipreal.cz
Huis, Štětí, Brocno
105 m² • 1.390.000 CZK
Třebívlice
22.714 CZK/m² • 70 m² • Huisje, Třebívlice, Dřevce • 1.590.000 CZK • remax-czech.cz
Huisje, Třebívlice, Dřevce
70 m² • 1.590.000 CZK
59.800 CZK/m² • 50 m² • Huisje, Třebívlice • 2.990.000 CZK • swisslife-reality.cz
Huisje, Třebívlice
50 m² • 2.990.000 CZK
76.350 CZK/m² • 143 m² • Eengezinswoning, Třebívlice, Masarykova • 10.918.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Třebívlice, Masarykova
143 m² • 10.918.000 CZK
Vědomice
74.852 CZK/m² • 169 m² • Eengezinswoning, Vědomice, Na Zavadilce • 12.650.000 CZK • podripskainvesticni.cz
Eengezinswoning, Vědomice, Na Zavadilce
169 m² • 12.650.000 CZK
115.126 CZK/m² • 119 m² • Eengezinswoning, Vědomice • 13.700.000 CZK • podripskainvesticni.cz
Eengezinswoning, Vědomice
119 m² • 13.700.000 CZK
115.842 CZK/m² • 101 m² • Eengezinswoning, Vědomice • 11.700.000 CZK • podripskainvesticni.cz
Eengezinswoning, Vědomice
101 m² • 11.700.000 CZK
Velké Žernoseky
19.783 CZK/m² • 235 m² • Eengezinswoning, Velké Žernoseky • 4.649.000 CZK • g-plusreality.cz
Eengezinswoning, Velké Žernoseky
235 m² • 4.649.000 CZK
22.806 CZK/m² • 438 m² • Eengezinswoning, Velké Žernoseky • 9.989.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Velké Žernoseky
438 m² • 9.989.000 CZK
66.281 CZK/m² • 40 m² • Huisje, Velké Žernoseky • 2.651.250 CZK • bidli.cz
Huisje, Velké Žernoseky
40 m² • 2.651.250 CZK
Bechlín
33.571 CZK/m² • 140 m² • Eengezinswoning, Bechlín • 4.700.000 CZK • jurisreal.cz
Eengezinswoning, Bechlín
140 m² • 4.700.000 CZK
69.194 CZK/m² • 62 m² • Eengezinswoning, Bechlín • 4.290.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Bechlín
62 m² • 4.290.000 CZK
Křesín
17.838 CZK/m² • 241 m² • Eengezinswoning, Křesín, Levousy • 4.299.000 CZK • nemovitostisever.cz
Eengezinswoning, Křesín, Levousy
241 m² • 4.299.000 CZK
44.901 CZK/m² • 151 m² • Eengezinswoning, Křesín • 6.780.000 CZK • karlakyliskova.cz
Eengezinswoning, Křesín
151 m² • 6.780.000 CZK
Libkovice pod Řípem
28.125 CZK/m² • 160 m² • Eengezinswoning, Libkovice pod Řípem • 4.500.000 CZK • petra-sucha.cz
Eengezinswoning, Libkovice pod Řípem
160 m² • 4.500.000 CZK
30.833 CZK/m² • 120 m² • Eengezinswoning, Libkovice pod Řípem • 3.700.000 CZK • nextreality.cz
Eengezinswoning, Libkovice pod Řípem
120 m² • 3.700.000 CZK
Libochovice
19.129 CZK/m² • 92 m² • Eengezinswoning, Libochovice, Poplze, Na vršku • 1.759.900 CZK • molikreality.cz
Eengezinswoning, Libochovice, Poplze, Na vršku
92 m² • 1.759.900 CZK
63.809 CZK/m² • 47 m² • Huisje, Libochovice • 2.999.000 CZK • bonoreality.cz
Huisje, Libochovice
47 m² • 2.999.000 CZK
Mšené-lázně
31.773 CZK/m² • 220 m² • Eengezinswoning, Mšené-lázně, Vrbice • 6.990.000 CZK • g-plusreality.cz
Eengezinswoning, Mšené-lázně, Vrbice
220 m² • 6.990.000 CZK
50.000 CZK/m² • 85 m² • Eengezinswoning, Mšené-lázně, Podbradec • 4.250.000 CZK • petra-sucha.cz
Eengezinswoning, Mšené-lázně, Podbradec
85 m² • 4.250.000 CZK
Račiněves
55.556 CZK/m² • 90 m² • Eengezinswoning, Račiněves • 5.000.000 CZK • podripskainvesticni.cz
Eengezinswoning, Račiněves
90 m² • 5.000.000 CZK
Sulejovice
65.359 CZK/m² • 306 m² • Eengezinswoning, Sulejovice, Ke Mlýnu • 19.999.999 CZK • realitynorth.cz
Eengezinswoning, Sulejovice, Ke Mlýnu
306 m² • 19.999.999 CZK
69.544 CZK/m² • 81 m² • Eengezinswoning, Sulejovice, Masarykova • 5.633.100 CZK • molikreality.cz
Eengezinswoning, Sulejovice, Masarykova
81 m² • 5.633.100 CZK
Terezín
38.462 CZK/m² • 143 m² • Eengezinswoning, Terezín, Nové Kopisty • 5.500.000 CZK • personalreality.cz
Eengezinswoning, Terezín, Nové Kopisty
143 m² • 5.500.000 CZK
41.751 CZK/m² • 217 m² • Eengezinswoning, Terezín • 9.060.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Terezín
217 m² • 9.060.000 CZK
Trnovany
52.000 CZK/m² • 250 m² • Eengezinswoning, Trnovany, Podviní • 13.000.000 CZK • reality-reno.cz
Eengezinswoning, Trnovany, Podviní
250 m² • 13.000.000 CZK
81.516 CZK/m² • 182 m² • Eengezinswoning, Trnovany, Podviní, Sadová • 14.836.000 CZK • bonus-reality.cz
Eengezinswoning, Trnovany, Podviní, Sadová
182 m² • 14.836.000 CZK
Třebenice
37.161 CZK/m² • 148 m² • Eengezinswoning, Třebenice, Loucká • 5.499.900 CZK • molikreality.cz
Eengezinswoning, Třebenice, Loucká
148 m² • 5.499.900 CZK
38.833 CZK/m² • 180 m² • Eengezinswoning, Třebenice • 6.990.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Třebenice
180 m² • 6.990.000 CZK
Žitenice
71.361 CZK/m² • 147 m² • Eengezinswoning, Žitenice, Školní • 10.490.000 CZK • reality-skyner.cz
Eengezinswoning, Žitenice, Školní
147 m² • 10.490.000 CZK
Bohušovice nad Ohří
35.987 CZK/m² • 75 m² • Eengezinswoning, Bohušovice nad Ohří • 2.699.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Bohušovice nad Ohří
75 m² • 2.699.000 CZK
Brzánky
55.185 CZK/m² • 54 m² • Huis, Brzánky • 2.980.000 CZK • reality.realitykl.cz
Huis, Brzánky
54 m² • 2.980.000 CZK
Bříza
79.268 CZK/m² • 164 m² • Eengezinswoning, Bříza • 13.000.000 CZK • ypsilonreality.cz
Eengezinswoning, Bříza
164 m² • 13.000.000 CZK
Černěves
36.311 CZK/m² • 190 m² • Eengezinswoning, Černěves • 6.899.000 CZK • screality.cz
Eengezinswoning, Černěves
190 m² • 6.899.000 CZK
Čížkovice
34.538 CZK/m² • 130 m² • Eengezinswoning, Čížkovice, Želechovice • 4.490.000 CZK • bidli.cz
Eengezinswoning, Čížkovice, Želechovice
130 m² • 4.490.000 CZK
Dušníky
31.955 CZK/m² • 130 m² • Eengezinswoning, Dušníky • 4.154.100 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Dušníky
130 m² • 4.154.100 CZK
Horní Beřkovice
31.461 CZK/m² • 89 m² • Eengezinswoning, Horní Beřkovice, U Rybníka • 2.800.000 CZK • tana.cz
Eengezinswoning, Horní Beřkovice, U Rybníka
89 m² • 2.800.000 CZK
Hrobce
12.861 CZK/m² • 657 m² • Eengezinswoning, Hrobce • 8.450.000 CZK • rkprinc.cz
Eengezinswoning, Hrobce
657 m² • 8.450.000 CZK
Chodouny
38.889 CZK/m² • 90 m² • Eengezinswoning, Chodouny • 3.500.000 CZK • podripskainvesticni.cz
Eengezinswoning, Chodouny
90 m² • 3.500.000 CZK
Chudoslavice
26.030 CZK/m² • 995 m² • Eengezinswoning, Chudoslavice • 25.900.000 CZK • marceldlouhy.cz
Eengezinswoning, Chudoslavice
995 m² • 25.900.000 CZK
Kamýk
42.269 CZK/m² • 260 m² • Eengezinswoning, Kamýk • 10.990.000 CZK • reality-skyner.cz
Eengezinswoning, Kamýk
260 m² • 10.990.000 CZK
Klapý
36.624 CZK/m² • 101 m² • Eengezinswoning, Klapý • 3.699.000 CZK • g-plusreality.cz
Eengezinswoning, Klapý
101 m² • 3.699.000 CZK
Krabčice
23.806 CZK/m² • 252 m² • Eengezinswoning, Krabčice • 5.999.000 CZK • kovarovareality.cz
Eengezinswoning, Krabčice
252 m² • 5.999.000 CZK
Liběšice
13.448 CZK/m² • 290 m² • Eengezinswoning, Liběšice, Mladé • 3.900.000 CZK • bonoreality.cz
Eengezinswoning, Liběšice, Mladé
290 m² • 3.900.000 CZK
Libochovany
49.998 CZK/m² • 170 m² • Eengezinswoning, Libochovany • 8.499.700 CZK • reality-reno.cz
Eengezinswoning, Libochovany
170 m² • 8.499.700 CZK
Lkáň
25.652 CZK/m² • 230 m² • Huis, Lkáň • 5.900.000 CZK • podripskainvesticni.cz
Huis, Lkáň
230 m² • 5.900.000 CZK
Martiněves
Píšťany
Ploskovice
13.475 CZK/m² • 1.180 m² • Huis, Ploskovice • 15.900.000 CZK • rkevropa.cz
Huis, Ploskovice
1.180 m² • 15.900.000 CZK
Podsedice
34.194 CZK/m² • 160 m² • Eengezinswoning, Podsedice • 5.471.000 CZK • bidli.cz
Eengezinswoning, Podsedice
160 m² • 5.471.000 CZK
Prackovice nad Labem
25.926 CZK/m² • 135 m² • Huis, Prackovice nad Labem • 3.500.000 CZK • dumrealit.cz
Huis, Prackovice nad Labem
135 m² • 3.500.000 CZK
Račice
29.500 CZK/m² • 200 m² • Eengezinswoning, Račice • 5.900.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Račice
200 m² • 5.900.000 CZK
Radovesice
13.320 CZK/m² • 75 m² • Eengezinswoning, Radovesice • 999.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Radovesice
75 m² • 999.000 CZK
Sedlec
67.500 CZK/m² • 68 m² • Huis, Sedlec • 4.590.000 CZK • dumrealit.cz
Huis, Sedlec
68 m² • 4.590.000 CZK
Snědovice
64.286 CZK/m² • 70 m² • Eengezinswoning, Snědovice • 4.500.000 CZK • mmreality.cz
Eengezinswoning, Snědovice
70 m² • 4.500.000 CZK
Straškov-Vodochody
44.670 CZK/m² • 165 m² • Eengezinswoning, Straškov-Vodochody • 7.370.475 CZK • zfpreality.cz
Eengezinswoning, Straškov-Vodochody
165 m² • 7.370.475 CZK
Úpohlavy
95.200 CZK/m² • 125 m² • Eengezinswoning, Úpohlavy • 11.900.000 CZK • h2reality.cz
Eengezinswoning, Úpohlavy
125 m² • 11.900.000 CZK